Wednesday, February 22, 2017

LIDL LIETUVA - "DENIM" KOLEKCIJA

nors ir po kurio laiko, džiaugiuosi grįždama su lietuvišku įrašu apie Lietuvoje neseniai atsidarusią parduotuvę "Lidl" ir jos naują "Denim" džinsinių drabužių kolekciją. šiuo metu vis labiau ryškėja džinsinių drabužių tendencijos ir aš pati pradedu vis labiau juos mėgti ir dėvėti, todėl džiaugiausi galimybe ir pasiūlymu bendradarbiauti su "Lidl Lietuva". o pats "Lidl" džinsinių drabužių kolekcijas kasmet kuria vis iš naujo - nauji drabužių modeliai ir atspalviai parenkami pagal naujausias tendencijas. taip pat drabužiai yra testuojami Vokietijoje, kur tikrinamas medžiagos suderinamumas su oda, dydžiai ir pasiuvimo kokybė. pati labai apsidžiaugiau pamačiusi, kokie kokybiški yra drabužiai! o drabužius parduotuvėse galite rasti jau nuo kovo 9 dienos!


be abejo labiausiai patikęs drabužis - boyfriend džinsai! labai patogūs, laisvi ir visur derantys - su aukštakulniais smagiai penktadienio nakčiai ar su sportbačiais gero laisvalaikio praleidimui. todėl šiuo atveju derinau džinsus su savo mėgstamiausiais aukštakulniais, crop top ir laisvu juodu švarku.

 šį įvaizdį kūriau su tais pačiais džinsais, Nike sportbačiais ir džinsiniais marškinėliais iš tos pačios "Lidl" kolekcijos.
"Denim" kolekcijos tunika turbūt daugiau tinkamas vasarai, tačiau visada galima rasti išeičių ir vėsesniam orui (Londone dar ne toks ir šiltas tas pavasaris)! šią tuniką derinau su tamsiai melynu bomber jacket ir rausvais Nike Huarache sportbačiais.


šioje kolekcijoje taip pat bus lengvi, prie drabužių derantys tekstiliniai sportbačiai ir šaliai. todėl siūlau apsilankyti "Lidl" ir apžiūrėti drabužius, kurie yra tie patys kaip ir visose Europos šalyse esančiuose "Lidl"! nepatikusius drabužius galima gražinti per 30 dienų, o kainos itin prieinamos, todėl kodėl nenusipirkus keleto drabužių iškart?

3 comments :

  1. Labai faini džinsai, gaila, Lietuvos Lidle neteko tokių rasti pačiai. Taip pat norėčiau pasiteirauti, ar Lidle buna dideliu dydziu dzinsai, nes savo "figurai" niekaip negaliu nieko padoraus rasti...

    ReplyDelete
  2. Lietuvos Lidle tikrai nieko panašaus nerasi.. Po teisybei tai net nelabai įsivaizdavau Lidle drabužius.. Nes Lietuvoj tai čia orientacija į pigų maistą ir tiek.. Aš panašius džinsus Lietuvoj mačiau čia - http://www.panorama.lt/parduotuves/hm ir kaina nesikandžiojo, ir didelių dydžių buvo (man taip pat su dydžiais problema..).

    ReplyDelete
  3. Visų pirma, tai atrodai nuostabiai. Kiekvieną kartą perskaičius tavo blogą lieku sužavėta- turi puikų stiliaus skonį! O tie boyfriends džinsiukai tikrai atrodo super! Taip pat atkreipiau dėmesį tavo paltą ir prisiminiau, kad ruduo ne už kalnų, ir kad pačiai reikia kokį fainą paltą įsigyti. Kur pirkai saviškį? Aš pati galvoju kažką tokio nusipirkti: https://www.otto.lt/preke/moterims/drabuziai/striukes-ir-paltai/trumpas-paltas/83187087 jis šiek tiek labiau išskirtinis nei kiti, o ir kaina visai nebloga. Galvoju tokio stiliaus paltą ir su sportbačiais gali dėvėti. Jis neatrodo labai įpareigojančiai. Duok žinoti ką manai apie jį:))

    ReplyDelete

it's always nice to hear something from YOU! xx