Thursday, March 6, 2014

MADOS INFEKCIJA 2014

po tokio ilgo nerašymo šiandien prabylu lietuviškai, nes turiu jums pristatyti kasmetinę lietuvos mados fiestą - MADOS INFEKCIJĄ. prieš savaitę teko apsilankyti MI spaudos konferencijoje, kurioje laukė susitikimas su neatpažįstamai šukuosenas pakeitusiais festivalio organizatioriais bei dizaineriais. taigi ne tik šie žmonės, bet ir šių metų mados infekcija keičia ševeliūrą. tačiau keičia ne tik ševeliūrą, bet ir festivalio trukmę - jau šešioliktasis mados renginys truks tris dienas (kovo 21-23d.), per kurias bus parodyta 20 kolekcijų, tarp jų ne tik lietuvių, bet ir dizainerių iš rusijos, vokietijos, danijos bei prancūzijos. 

„visas tris dienas festivalyje bus visko – ir prêt-à-porter kolekcijų, ir nekasdienių kūrybinių eksperimentų. šiemet „mados infekcijos“ programą sudėliojome taip, kad visos trys dienos būtų vienodai stiprios. todėl norintiems pirkti bilietą tik vienam vakarui gali būti sudėtinga išsirinkti“ - teigia s. straukaitė.

intriguoja ir festivalio podiumas bei tradicinė kaukolė, kuri šiemet mirksės ir žvelgs į žiūrovus švytinčiomis akimis. gal ir ji bus užsiauginusi plaukus? viską pamatysime festivalyje. 

„šiemet festivalyje neliks nuskriausti nei vyriškos, nei moteriškos mados gerbėjai. maždaug trečdalis „mados infekcijoje“ dalyvaujančių kūrėjų pristatys mišrias – ir vyrams, ir moterims – skirtas kolekcijas. tai „mados infekcijos“ senbuvė kristina kruopienytė, egidijus sidaras ir mados namai „cantas“, svečias iš prancūzijos marc le bihan, diana paukštytė, eva baliul bei iš „Injekcijos“ ant „mados infekcijos“ podiumo patekusios jaunosios dizainerės dovilė cibulskaitė ir ana romanova, akvilė jančauskaitė bei ugnė martinaitytė.“

įdomu įdomu įdomu! traukiam savo perukus, keičiam šukuosenas ir ruošiamės trijų dienų mados festivaliui!

daugiau informacijos apie festivalį www.madosinfekcija.lt ir www.facebook.com/madosinfekcija
bilietai: http://www.bilietai.lt/lt/event/19944


 nuotraukos: justesmwhr

No comments :

Post a Comment

it's always nice to hear something from YOU! xx