Monday, March 24, 2014

mados infekcija | day 1

kiek netikėtai gauta akreditacija į mados infekciją 2014 visiškai pakeitė mano savaitgalio planus. ir štai aš čia, vilniuje, sukuosi lietuviškame mados pasaulyje. gal dėl to, kad MI dalyvauju pirmą kartą, pirmoji šio renginio diena sukėlė daug įspūdžių ir emocijų. įdomu buvo ne tik pamatyti dizainerių kolekcijas, bet ir susipažinti su kitomis blogerėmis bei pasisukioti tarp stilingų žmonių. kaip ir tikėjausi - buvo ir stiliaus klaidų, ir tikrai puikiai atrodančių žmonių, tačiau didžiausias dėmesys vis tiek krypsta į kolekcijas, kurioms neturėjau jokių išankstinių vilčių, todėl negaliu sakyti, kad kas nors mane nuvylė, bet nepasakyčiau, kad pamačiau kažką ypatingo ar naujo. viena aišku - šiandien karaliavo sportas - daug sportbačių (modelių džiaugsmui!) ir gražių rankinių. 


IEVA DAUGIRDAITĖ
vakarą atidarė lietuvių dizainerė Ieva Daugirdaitė, kurios kolekcija mane sužavėjo spalvine gama, batais, rankinėmis ir kuprinėmis. tikrai visus aksesuarus priimčiau į savo spintą, tačiau sudvejočiau dėl drabužių. galbūt trūko daugiau detalių ar įdomesnių siluetų. tačiau sakau TAIP rožinei spalvai kolekcijoje!


DOVILĖ CIBULSKAITĖ ir ANA ROMANOVA
ir vėl batai ir kuprinės - taip! labai šviesi, subtili ir gana minimalistiška kolekcija. tikriausiai visa ta švara jau kažkur matyta, tačiau ši sporto ir religijos dermė man patiko. patiko ir drabužių siluetai bei sportiško kunigo rūbo detalės. šiuo atveju tikrai sutinku, kad puikiai kolekcijai užtenka ir vienos spalvos. 

TRIBE by MARINA&DONATA
pavadinimas ladies got balls vertė tikėtis moteriškai vyriškos kolekcijos, tačiau to nepastebėjau. siluetų atžvilgiu kolekcija buvo įdomi, tačiau ornamentai ant drabužių man truputį kliuvo - turbūt dėl to, kad pati nemėgstu folklorinių detalių, kurios buvo vienas iš pagrindinių kolekcijos aspektų. tačiau kepurės su pintomis detalėmis buvo tikrai geras pasirinkimas!


LILIJA LARIONOVA
ties šia kolekcija prasidėjo ryškių sportbačių era, kuriuos vėliau išvydome dar ne kartą. man patiko vyriški paltai ir drąsi raudona spalva, bet be neoninių skeleto pirštinių ir tviskančių kepurių kolekcijoje pritrūko įdomesnių detalių.


KRISTAR DESIGN by KRISTINA VIKOREN
"kolekcijoje K. Vikøren analizuoja žmogaus gimimą pasaulyje, kuriame jis pasirodo ne mums jau įprasto matyti žmogaus, o mazgo pavidalu." - įdomi koncepcija, tačiau kur ji buvo kolekcijoje? čia dėmesį labiausiai traukė šalmai ir modelių miakiažo idėjos. iš pradžių į modelius žiūrėjau kiek neigiamai, tačiau kuo toliau, tuo labiau man visas šis šou ėmė patikti. tačiau ir vėl sporto tema! žinoma, neneigsiu, kad jaučiu simpatiją sportui ir mielai pasiimčiau visus tuos nike ir new balance batus!


VITALIJA MALYŠKO
įspūdingai atrodė visas pasirodymas, kuris turbūt netgi nustelbė drabužius. tačiau mada = religija idėja tikrai buvo aiškiai pastebima šiame šou. vyrų papuošimas karūnomis ir kutais taip pat buvo geras sprendimas.


EGLĖ ŽIEMYTĖ 
pirmąjį festivalio vakarą karūnavo D.EFFECT kolekcija. tikrai karūnavo. spalvų, faktūrų ir kirpimų dermė tikrai įrodė, kad šios kolekcijos buvo verta laukti. batai, paltai, rankinės, akiniai - lenkiuosi šios dizainerės darbams.


kaip atrodžiau aš:

 suknelė/dress - vila | striukė/jacket - zara | batai/shoes - mango | akiniai/sunglasses - asos | rankinė/bag - lindex


nuotraukos: Justės ir Š. Mažeikos (delfi.lt)


No comments :

Post a Comment

it's always nice to hear something from YOU! xx