Monday, November 17, 2014

INJEKCIJA 2014

šiandien teko apsilankyti lietuvių mados renginio „mados injekcija” spaudos konferencijoje. jos metu buvo pristatyta festivalio programa bei jaunieji dizaineriai, kurie pateiko į šių metų „injekcijos" finalą. mane itin sudomino pasakojimas apie 100 metrų podiumą su kliūtimis ir pačių dizainerių trumpi prisitatymai. o čia daugiau apie pačią „injekciją":

Šiandien Nacionalinėje dailės galerijoje buvo pristatyti festivalio „Mados infekcija” organizuojamo konkurso „Injekcija” finalistai  - 15 jaunųjų dizainerių ir jų duetų. Tai jau aštuntą kartą rengiamas tarptautinis renginys, kuriuo siekiama atrasti naujus mados talentus Lietuvoje ir užsienio šalyse. Gruodžio 10 dieną Nacionalinėje dailės galerijoje vyksiančio finalo metu 15 finalistų pristatys savo kolekcijas, o kompetetinga komisija nuspręs – kas gaus kvietimą jas pademonstruoti ant „Mados infekcijos” podiumo 2015 metų kovo 27-28 dienomis. 

Šie metai Lietuvoje skelbiami Teatrų metais, tad šia proga konkurso organizatoriai jaunuosius talentus kvietė sukurti kolekcijas tema – Personažas”. Be to, patys Injekcijos” finalistai šiandien taip pat buvo pristatyti teatrališkai – jie transformavosi į fantastinio romano veikėjo Viktoro Frankenšteino kūrinius.

Finale – mados krypčių, spalvų ir formų įvairovė

Konkurso organizatorių teigimu, šiais metais ant podiumo neišvysime dominuojančio stiliaus – dizaineriai pristatys labai skirtingas kolekcijas. Personažais tapo nuo tokių realių veikėjų kaip skalbėja ar pačios dizainerės tėvas iki išgalvotos miškuose egzistuojančios moterų visuomenės ar kitame žemės rutulio gale gyvenančio žmogaus antipodo. Smagu, kad dizaineriai didelį dėmesį kreipia ir kolekcijų idėjoms. Jaunieji talentai savo kolekcijomis gvildens aktualius nūdienai klausimus apie - unikalumą ir individualų žmogaus grožį, stereotipų įtaką ir kompleksus, skirtingų lyčių saviraišką ir emancipaciją, plastinę chirurgiją, privatumą šiandieninėje skaitmeninėje visuomenėje, dvasinių vertybių sumenkinimą prieš materialiąsias, globalizaciją, kosmpolitizmo idėjas bei daugelį kitų”, - pasakoja šiandien finalistus pristačiusi festivalio Mados infekcija” meno vadovė Sandra Straukaitė.

Konkurso erdvės pokyčiai – podiumas su kliūtimis

Nors Injekcijos” finalas jau 5 metus iš eilės vyksta Nacionalinėje dailės galerijoje, tačiau kasmet renginio erdvė ir scenografija yra atnaujinamos. „Šiais metais scenografijos tūriniai objektai laisvai įsilies į Nacionalinės dailės galerijos erdves, bet žiūrovui jau įprastą „Injekcijos” lokaciją, apversime aukštyn kojomis. Modelių laukia ilgas kelias – 100 metrų trasa su kliūtimis”, - apie šių metų pokyčius intriguoja festivalio Mados infekcija” prodiuserė Renata Mikailionytė.

bilietus galite įsigyti čia. 
buvo labai smagu susitikti su Simona konferencijoje!
 jeans and shirt - secondhand || shoes from danija (otre) || fur coat - mom's || bra from newyorker

nuotraukos: Justės3 comments :

 1. nice pics= ] ]

  xoxo
  new post
  www.live-style20.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Ūla Very nice look! Greetz Edwin www.foto-edwin.nl

  ReplyDelete
 3. Atrodai puikiai. Tie aukštakulniai ..Mm. :))
  http://linselfportrait.blogspot.pt/2014/11/boho-casual.html

  ReplyDelete

it's always nice to hear something from YOU! xx